DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

PSÍ SALON DANETTA - aromaterapie

      Fotečky nejen z výstav     danetta.rajce.idnes.cz/  
 
                              

Novinky 

 

    

5.3.2022 - zdravím Vás, milí příznivci našich stránek, které jsem dlouho neaktualizovala. Co je u nás nového?
Na výstavy již nejezdíme, Artíček je opět ostříhaný, neboť se u něho objevily zdravotní problémy se srdíčkem 🙁 a proto jsem volila krátký střih, kdy úprava srsti nezabere tolik času . Užíváme si každý  den  a je nám spolu moc dobře 😉❤️❤️❤️. 
Godý je velký pohodář a ráda spí, na vycházky již jezdíme s kočárkem, kdy se projde a potom hurá do kočárku a zbytek procházky se veze. 🥰.

Oba jsou neskuteční miláčci ❤️❤️❤️
 

 

ARTÍK 

1.7.2018

 

22.8.2018

10.2.2019

 

7.7.2019

 

 

 

Vítám Vás v novém roce 2019, omlouvám se, že opožděně ale ..... přece 😉👍

Co je u nás nového - minulé léto jsem ostříhala Artíka a byť jsem mu chtěla dopřát pohodu bez zdlouhavé koupání a česání, tak jsme oba zjistili, že to nepůjde. Koupání 10 minut na pohodu ale stříhání pro Artíka přímo stres. Hlavně při stříhání hlavy, to opravdu nechápal 😉. Lehl si a čekal kdy budu dělat culíčky a tak zvuk nůžek byl pro něho nepřirozený. Přiznám se, že i já jsem jsem litovala a po dlouhé srsti se mi stýskalo. A tak jsem ho nechala zarůstat.

Nevěřila bych , že již v květnu pojedeme na krajskou výstavu do Hradce Králové. Loni jsme zde výstavní sezónu úspěšně zakončili a letos jsem Artíka přihlásila do třídy čestné, s obavou , že nemáme ještě srst až na zem. Paní rozhodčí se ale moc líbil a srst prý má úžasnou. Získal výborný 1 a máme jít do závěrečných soutěží. Moc mě to potěšilo, neboť jsem myslela, že jen potrénujeme a pojedeme domů. 

V závěrečkách jsme se sice neumístili ale já byla z Atríka nadšená, je to prostě miláček. 💖💖💖.